Dla pracowników

Jak wynika z przeprowadzonych badań, Polacy są najbardziej zestresowanymi pracownikami w Europie (raport ADP „Workforce View in Europe 2019”). Stąd nasza reakcja i utworzenie programu opieki psychologicznej pracowników Mocniejsi.pl, który jest pozytywną odpowiedzią na stan emocji wielu tysięcy polskich pracowników, do których wyciągamy pomocną dłoń.

Jeśli zauważyłeś, że:

jesteś bardziej zmęczony niż zwykle,

popełniasz nietypowe błędy,

trudno Ci się zmotywować,

jesteś roztargniony,

jest Ci ciężej zdążyć do pracy,

jesteś porywczy i łatwo się denerwujesz,

czujesz się zmęczony bądź wyczerpany,

unikasz kontaktu i bardziej się izolujesz,

potrzebujesz więcej czasu na wykonanie prostych zadań,

to Mocniejsi.pl są programem, który pomoże Ci odzyskać spokój i stabilizację, ułatwi pracę i relacje w pracy, a także wesprze Cię w kreowaniu udanego życia osobistego i relacji rodzinnych. Zespół naszych doświadczonych psychologów jest otwarty i gotowy do rozmowy zarówno online, jak i rozmowy telefonicznej, przeprowadzonej anonimowo lub „face to face”.

Jeżeli Twój pracodawca jest już w programie Mocniejsi.pl, a Ty jesteś uczestnikiem programu i chciałbyś porozmawiać z psychologiem, zapraszamy do umówienia terminu rozmowy przez zakładkę „UMÓW ROZMOWĘ”.

Jeżeli Twój pracodawca nie jest jeszcze w programie Mocniejsi.pl, a Ty i Twoje koleżanki i koledzy z pracy potrzebujecie wsparcia i rozmowy z psychologiem, zachęcamy Cię do skłonienia Twojego pracodawcy do przystąpienia do programu.

kontakt

Skontaktuj się z nami

10 + 10 =

    +48 732 99 66 77
    kontakt@mocniejsi.pl

Translate »