Jest nam bardzo miło poinformować, że marka Mocniejsi.pl otrzymała nominację do tytułu FUNDAMENT 2021 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie cenne. Postrzegamy je jako potwierdzenie sensu naszego zaangażowania w sferę ochrony zdrowia psychicznego polskich pracowników. Nominację traktujemy również jako dowód na trafność naszej decyzji dotyczącej stworzenia od podstaw benefitu pracowniczego w postaci wsparcia psychologicznego pracowników, a także zaangażowania w tę sferę nowych technologii.

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Kongresowej VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, która zaszczyciła nas nominacją, a w skład której wchodzą m.in.: Jacek Majchrowski, prezydent Miasta Kraków, Tadeusz Trzmiel, prezes Krakowskiego Holdingu Komunalnego S.A., Sławomir Wiak, wieloletni rektor Politechniki Łódzkiej, Tomasz Łodygowski, wieloletni rektor Politechniki Poznańskiej.

Wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości zaplanowanego w dniach 5-7 października 2021 roku w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE Kraków oraz w cyberprzestrzeni. Sukces poprzednich edycji, które zgromadziły ponad 1500 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu, zaowocował zaangażowaniem i ścisłą współpracą z takimi podmiotami, jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Parlament Europejski, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Politechnika Poznańska, Politechnika Gdańska. W efekcie nadchodzący Kongres to 3 dni rozmów, spotkań biznesowych oraz wydarzeń towarzyszących.

Jako zespół Mocniejsi.pl jesteśmy szczęśliwi, że oferowany przez nas benefit pracowniczy daje wsparcie i poprawia samopoczucie wielu Polaków, a jednocześnie jest zauważony i wspaniale wyróżniony przez tak znamienite osoby z Rady Kongresowej, Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, Dziennika Gazety Prawnej i Gazety Wyborczej.

Translate »